1. GARANTİ ve DEĞİŞİM KOŞULLARI 

  1. Fulyan.com.tr 'de "Koşulsuz DEĞİŞİM" HAKKINA SAHİPSİNİZ

   Herhangi bir nedenle değiştirmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün değişim süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gündür.

   Abiye ve mayo ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri gönderilmesi durumunda geçerlidir. Eğer İlgili sürelerin aşılması durumunda ise değişim işlemi gerçekleştirilememektedir. İç giyim ürünlerinde değişim  yapılmamaktadır.

   Değişim talebiyle Fulyan.com'a göndereceğiniz ürünlerin (100 TL ve üzeri) ilk değişim ücreti tarafımıza  aittir.Değişim ürününün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

   Aras Kargo veya UPS Kargo aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

   Aras Gönderim Kodu: 1323838011155

   Değişim Adresi: (FULYAN ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TEKSTİL LTD. ŞTİ.)
   Şirinevler Mah. Mahmutbey Cad. Polat Sk. Emin İş Merkezi No :2 Kat 5 İstanbul/Bahçelievler

   Ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda geri göndermiş olduğunuz ürünün bedeli kadar size hediye çeki verilir. 

   Bu tutarda 1 yıl boyunca alışveriş yapabilirsiniz. 1 yıl boyunca geçerlidir. Alt limiti yoktur.

   Değişim işlem süresi maksimum 15 (onbeş) iş günüdür.    Değişim kapsamı dışında kalan ürünler;

   Abiye, mayo ve kişisel bakım ürünleri ve iç giyim ürünlerinin değişimi kabul edilmemektedir. Abiye ve mayo ürünlerde iade durumunda, ürünü kullanmadan, kargonun teslim alındığı gün iade için bize değişim talep kaydı yaptırmanız ve aynı gün kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.


   Değişim etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve hediyesi , orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.Kullanılmış,paketi hasar görmüş,varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte gönderilmeyenler kabul edilmeyecektir. Bu durumda kargo ücreti fulyan.com.tr tarafından karşılanamayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.